Liczba wystawionych
opinii: 158
23.09.2024 23:23
Kupiłam kiedyś na promocji, zagrałam dwa razy i tak leży na półce. Niestety, nie zachęciła mnie do siebie niczym. Wykonanie średnie, grafiki na kartach niby spoko, ale nie przykuwają oka, powtarzalność ruchów i losowość. Meh - nie dla mnie.
Liczba wystawionych
opinii: 7
03.11.2021 14:31
Bardzo przyjemna karcianka, która bardzo mi i wszystkim ze mną grającym się spodobała, chociaż muszę przyznać, że przed zagraniem mnie nie przekonywała, a jednak bardzo pozytywnie zaskoczyła po zagraniu niechętnie pierwszej próbnej partii. Gra zdecydowanie z efektem "jeszcze raz". Gra polega głównie na licytowaniu, trochę blefowaniu i analizowaniu. Jedyny mały minus dla mnie, to taki, że wagonów troszkę mało. Za to duży plus to różne metody na liczenie punktów urozmaicające grę.
Liczba wystawionych
opinii: 332
07.08.2021 20:52
Prosta i przyjemna licytacyjna karcianeczka z ładnie ilustrowanymi kartami. Fajnym twistem w To jest napad! jest to, że na każdej karcie są różne kolory i wartości, więc można ją dopasować do jednego z dwóch wagonów napadanego pociągu i w miarę elastycznie reagować na sytuację na torach. W telegraficznym skrócie rozgrywka wygląda tak, że posyłamy członków swojej malowniczej bandy właściwym kolorem karty pod odpowiedni wagon w nadziei zdobycia tam przewagi. Sumujemy wartości zagranych kart i wiemy, komu przypadają łupy. Prosta i szybka karcianka do wyciągnięcia na przykład w pociągu.
Liczba wystawionych
opinii: 10
20.07.2021 21:47
Przepełniona dobrym humorem i nietuzinkowymi pomysłami historia początkującego złodzieja/ofermy, który na swój pierwszy napad zapomina założyć kominiarki! Na nasze szczęście trafiamy na wyrozumiałego gangstera, który postanawia przygarnąć nas pod swoje skrzydła i nauczyć fachu. W grze dobieramy w zależności od stopnia trudności odpowiednie statystyki postaci jak i ekwipunek, który musimy roztropnie dobierać przed każdym napadem i możemy grać. Reguły są proste, w ciągu siedmiu dni w świecie gry musimy "zarobić" jak najwięcej pieniędzy poprzez uważną obserwację otoczenia/wybranie sposobu działania oraz unikać za częstego odwiedzania wiezienia w kordonie policji.